Ofis Hayatını Düzenleyen Şirket

Ofisler insanların çalışma alanlarıdır. Bu çalışma alanlarında insanlar günlük yaşamlarının bir bölümünü geçirirler. Öyle ki evde geçen zamanın bir kısmının da uyumaya ayrıldığını düşünürsek, uyanık olduğumuz ve aktif olarak yaşamda yer aldığımız zaman diliminin büyük çoğunluğunu iş yaşantımızda geçirmekteyiz. Bundan tam 44 yıl önce Manofis firması da bu durumun farkına vararak, iş yerlerimizdeki yaşam alanlarımızı ferahlatmanın ve genişletmenin yollarını aramıştır. Firma bünyesinde gelişen ve üretilen alüminyum malzemeler ve cam bölme malzemelerini tasarlayarak üretimlerini sağlamışlardır. Bir süre sonra bu üretime montaj ve tasarım özelliklerini de ekleyerek, atölyeden fabrikaya uzun ve zorlu bir yol çizmişlerdir.

İş yerlerinin giderek daralması, çalışan sayısının fazlalaşması ve binaların aynı durumda devam etmesi nedeni ile ofis bölmelerini hayata geçirmiş olan firma ülkemizin de ofis ve çalışma hayatı bakımından ilkleri yaşamasını sağlamıştır. Bu sayede de ofis hayatının düzene girmesini sağlamıştır. Camlı bölmeler ile daha şeffaf ve ferah ortamlar yaratan şirket, bölme duvar deneyimleri ile de elde var olan bina imkanlarından birkaç oda daha yaratabilme avantajı elde etmişlerdir. Bu sayede şirket çalışanlarının kendine ait bir odası olmaktadır. Her ince ayrıntının düşünüldüğü projeler mühendislik ürünü ve mimar tasarımlarının birleşimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede düzenlene projelerde hata payı bulunmamaktadır.

Manofis insanların ofis ortamlarında çalışmalarını sürdürürken bir yandan da yaşam kalitesini artırmak amacıyla sistemde yerini almıştır. Firmanın amacı, çalışma alanlarının daha ferah ve kullanışlı olmasını sağlamaktır. Bunun yanında doğaya dost malzemelerin kullanılması da çevreye duyduklarını saygıdan ileri gelmektedir. İlklerin öncüsü olarak başladıkları bu yolculukta her zaman kendini değiştirmeye ve geliştirmeye de devam etmektedir. Teknolojik imkanların gelişmesi sebebi ile kendini geliştiren firma bu dönüde kendini sürekli olarak yenilediklerinden dolayı çağa uyum saplayabilmektedir. Firma olarak adından söz ettirebilme imkanını bu duruma borçlulardır.

Sizler de Manofis farkını iş yerlerinize yansıtmak isterseniz www.manofis.com adresinden siteye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve ofis cam bölmeleri hakkında detaylı bilgi almak için de iletişim adreslerinden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir